Oddělení bezpečnostní - ministerský rada

Oddělení bezpečnostní - ministerský rada
4. 1. 2019|Výběrová řízení

Služební místo: ministerský rada v Oddělení bezpečnostním v Odboru bezpečnostním Ministerstva dopravy
 
Platová třída: 13
 
Obor služby: 75. Ochrana utajovaných informací
 
Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu

Doba: Na dobu neurčitou
 
Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.
 
Místo výkonu: Praha
 
Předpokládaný nástup: květen 2019
 
Přihlášky do 1. února 2019
 
Hledáme novou kolegyni  nebo nového kolegu do  Oddělení bezpečnostním v Odboru bezpečnostním na Ministerstvu dopravy.
 
Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.
 
Práce spočívá zejména v bezpečnostní správě rozsáhlých nebo specializovaných komunikačních a informačních systémů nakládajících s utajovanou informací nebo kryptografických systémů s mezinárodní působností, v koordinaci ochrany utajovaných informací na Ministerstvu dopravy s celostátní působností dle zákona č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti, v koordinaci zajišťování ochrany osobních údajů na Ministerstvu dopravy dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů a směrnice 95/46/ES, atd.
 
Více informací o pozici a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.
 
Budeme se těšit na případnou milou spolupráci s Vámi.

 


Stáhněte si:
Zpět na výpis článků