Oddělení koncepcí a mezinárodní spolupráce na železnici - ministerský rada

Oddělení koncepcí a mezinárodní spolupráce na železnici - ministerský rada
11. 5. 2018|Výběrová řízení

Služební místo: ministerský rada v Oddělení koncepcí a mezinárodní spolupráce na železnici v Odboru drážní a vodní dopravy v Sekci dopravní Ministerstva dopravy
 
Platová třída: 13
 
Obor služby: 66 - Doprava
 
Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu
 
Doba: na dobu neurčitou
 
Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.
 
Místo výkonu: Praha
 
Předpokládaný nástup: červenec 2018
 
Přihlášky do: 30. května 2018
 
 
Hledáme kolegy/kolegyně do Oddělení koncepcí a mezinárodní spolupráce na železnici v Odboru drážní a vodní dopravy v Sekci dopravní Ministerstva dopravy.
 
Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.
 
Práce spočívá v zajišťování koncepční a odborné činnosti ústředního orgánu státní správy týkající se železničních drah, s důrazem na spolupráci na projektech rozvoje železniční infrastruktury – konvenční i vysokorychlostní (zahrnující i témata územního plánování); zajišťování koordinace rozvoje železničních sítí v mezinárodní dálkové a regionální železniční dopravě v souladu s mezinárodními závazky včetně koncepce provozování drážní dopravy na nich, s důrazem zejména  na zajištění projednání rozvojových záměrů na železniční infrastruktuře se sousedními zeměmi a spolupráci na tvorbě koncepce rozvoje železniční dopravy ve střední Evropě; spolupráci na tvorbě mezinárodních smluv zejména v oblasti další harmonizace podmínek pro zajištění plynulejší přeshraniční dopravy.
 
Více informací o pozici a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.
 
Budeme se těšit na případnou milou spolupráci s Vámi.


Stáhněte si:
Zpět na výpis článků