Oddělení leteckého provozu, techniky a rozvoje - ministerský rada

Oddělení leteckého provozu, techniky a rozvoje - ministerský rada
5. 2. 2018|Výběrová řízení
Služební místo: ministerský rada v Oddělení leteckého provozu, techniky a rozvoje v Odboru civilního letectví v Sekci dopravní Ministerstva dopravy
 
Platová třída: 13
 
Obor služby: 66 – doprava
 
Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu
 
Způsobilost seznamovat se s utajovanými informacemi: stupeň utajení - Vyhrazené
 
Doba: na dobu neurčitou
 
Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.
 
Místo výkonu: Praha
 
Předpokládaný nástup: 1. duben 2018
 
Přihlášky do: 28. února 2018
 
 
Hledáme kolegu/kolegyni do Oddělení leteckého provozu, techniky a rozvoje v Odboru civilního letectví v Sekci dopravní Ministerstva dopravy.
 
Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.
 
Práce spočívá v účasti na jednáních, formování a obhajobě stanovisek České republiky v orgánech Evropské unie (zejména Rada a „komitologické“ výbory) a mezinárodních organizacích (ICAO, Eurocontrol nebo ECAC), přípravě podkladů a účasti na sjednávání a ratifikaci dvoustranných a mnohostranných mezinárodních smluv a ujednání v oblasti civilního letectví, připomínkování návrhů právních předpisů.
 
Více informací o pozici a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.
 
Budeme se těšit na případnou milou spolupráci s Vámi.


Stáhněte si:
Zpět na výpis článků