Oddělení leteckého provozu, techniky a rozvoje - právník / právnička

Oddělení leteckého provozu, techniky a rozvoje - právník / právnička
7. 11. 2018|Výběrová řízení

Služební místo: ministerský rada v Oddělení leteckého provozu, techniky a rozvoje v Odboru civilního letectví v Sekci dopravní Ministerstva dopravy
 
Platová třída: 13
 
Obor služby: 66 – Doprava
 
Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu
 
Doba: na dobu neurčitou
 
Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.
 
Místo výkonu: Praha
 
Předpokládaný nástup: leden 2019
 
Přihlášky do: 26. listopadu 2018
 
 
Hledáme kolegy/kolegyně do Oddělení leteckého provozu, techniky a rozvoje v Odboru civilního letectví v Sekci dopravní Ministerstva dopravy.
 
Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.
 
Práce spočívá v kombinaci provozních/technických a právních/regulatorních aspektů; vytváření koncepcí, metodiky a legislativních návrhů včetně nových oblastí (např. bezpilotní letadla/drony), účasti na jednáních, formování a obhajoba stanovisek České republiky v orgánech Evropské unie (zejména Rada a „komitologické“ výbory) a mezinárodních organizacích (ICAO, Eurocontrol nebo ECAC) a v účasti na legislativním procesu na úrovni České republiky a Evropské unie.
 
Více informací o pozici a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.
 
Budeme se těšit na případnou milou spolupráci s Vámi.


Stáhněte si:
Zpět na výpis článků