Oddělení metodik, koordinace a evaluace programu - ministerský rada

Oddělení metodik, koordinace a evaluace programu - ministerský rada
4. 10. 2018|Výběrová řízení

Služební místo: ministerský rada v Oddělení metodik, koordinace a evaluace programu v Odboru fondů EU v Sekci 1. náměstka Ministerstva dopravy
 
Platová třída: 13
 
Obory služby: 47. Společné evropské politiky podpory a pomoci, evropské strukturální, investiční a obdobné fondy; 66. Doprava
 
Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu

Doba: na dobu neurčitou
 
Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.
 
Místo výkonu: Praha
 
Předpokládaný nástup: prosinec 2018
 
Přihlášky do: 17. října 2018
 
Hledáme kolegu / kolegyni do  Oddělení metodik, koordinace a evaluace programu v Odboru fondů EU v Sekci 1. náměstka na Ministerstvu dopravy.
 
Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.
 
Práce spočívá zejména v celkové koordinaci Nástroje pro propojení Evropy (Connecting Europe Facility – CEF) v ČR, v poskytování součinnosti a konzultací uchazečům o dotaci z CEF v oblasti dopravy, v součinnost při komunikaci a administrativních procesech dle příslušných nařízení mezi poskytovatelem dotace z nástroje CEF (orgán EK) a příjemcem (SŽDC, ŘSD, ŘVC), atd.
 
Více informací o pozici a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.
 
Budeme se těšit na případnou milou spolupráci s Vámi.

 


Stáhněte si:
Zpět na výpis článků