Oddělení podpory veřejných zakázek - právník/právnička

Oddělení podpory veřejných zakázek - právník/právnička
13. 3. 2018|Výběrová řízení
 
Hledáme kolegu/kolegyni do Oddělení podpory veřejných zakázek v Odboru právním v  Sekci legislativně právní na Ministerstvu dopravy.
 
Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy. Chcete-li získat cenné zkušeností v oblasti zadávání veřejných zakázek, pak právě v resortu dopravy, který patří k největším zadavatelům v ČR.
 
Práce spočívá ve výkonu právní činnosti v oblasti zadávání veřejných zakázek, zejména v řešení sporných či jinak složitých případů, přípravě a kontrole zadávacích podmínek, poskytování metodické a právní pomoci útvarům Ministerstva dopravy v oblasti zadávání veřejných zakázek.

Požadujeme:
  • vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu Právo a právní věda se studijním oborem Právo;
  • trestní bezúhonnost.
Nabízíme:
  • zařazení do 13. platové třídy, tj. nástupní plat dle praxe ve veřejných zakázkách až do výše 35 000 Kč, možnost osobního příplatku, mimořádné odměny;
  • pracoviště v centru Prahy, v dosahu zeleně;
  • pracovní benefity: 25 dní dovolené, pracovní volno v rozsahu 5 dní (tzv. sick days), příspěvek na stravování – jídelna v budově MD, zvýhodněné jazykové kurzy v budově MD (70 % hradí zaměstnavatel), příspěvek na penzijní připojištění ve výši 500,-Kč/ měsíc, možnost umístění dítěte v dětské skupině Mašinka v budově ministerstva, příspěvek na dětskou rekreaci, v budově MD je k dispozici posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení, Multisport karta, lístky do divadla, poukázky Unišek+ 2x ročně v celkové hodnotě 2.600,- Kč. 
Své životopisy zasílejte do 12. dubna 2018 na e-mail: zamestnani@mdcr.cz
 
Upozorňujeme, že k zařazení Vaší přihlášky do výběrového řízení je nezbytné uvést v motivačním dopisu následující texty v tomto znění:

1. Souhlas se zpracováním osobních údajů: Prohlašuji, že v souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, souhlasím se zpracováním svých osobních údajů uvedených v této přihlášce a jejích přílohách, které tímto poskytuji Ministerstvu dopravy pro jejich další zpracování za účelem vyhledání vhodné nabídky mého pracovního uplatnění na Ministerstvu dopravy. Tento souhlas uděluji na dobu 6 měsíců ode dne odeslání této přihlášky do výběrového řízení.

2. Vyloučení střetu zájmů uchazeče: Prohlašuji, že zasláním své přihlášky do výběrového řízení stvrzuji, že si nejsem vědom/a osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti v pozici, o kterou se ucházím, znamenaly střet zájmu.
 
Budeme se těšit na případnou milou spolupráci s Vámi.

Kontakt:

Ing. Beathe Hanzalová
tel.: 225 131 602, 607 018 281
e-mail: zamestnani@mdcr.cz


Zpět na výpis článků