Oddělení rozvoje železniční a kombinované dopravy - ministerský rada

Oddělení rozvoje železniční a kombinované dopravy - ministerský rada
4. 1. 2019|Výběrová řízení

Služební místo: ministerský rada v Oddělení rozvoje železniční a kombinované dopravy v Odboru drážní a vodní dopravy v Sekci dopravní Ministerstva dopravy
 
Platová třída: 13
 
Obor služby: 66. Doprava
 
Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu

Doba: Na dobu neurčitou
 
Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.
 
Místo výkonu: Praha
 
Předpokládaný nástup: březen 2019
 
Přihlášky do 1. února 2019
 
Hledáme novou kolegyni  nebo nového kolegu do  Oddělení rozvoje železniční a kombinované dopravy v Odboru drážní a vodní dopravy v Sekci dopravní na Ministerstvu dopravy.
 
Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.
 
Práce spočívá zejména v tvorbě podkladů pro poskytování a rozdělování veřejné podpory v oblasti kombinované dopravy, příp. multimodální dopravy, v realizaci a administrativně technické činnosti související s poskytováním veřejné podpory u programů v rámci OPD, atd.
 
Více informací o pozici a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.
 
Budeme se těšit na případnou milou spolupráci s Vámi.


Stáhněte si:
Zpět na výpis článků