Oddělení telematiky a zpoplatnění silniční sítě - Pracovník v dopravně inženýrské oblasti

Oddělení telematiky a zpoplatnění silniční sítě - Pracovník v dopravně inženýrské oblasti
7. 2. 2019|Výběrová řízení

Služební místo: ministerský rada v Oddělení telematiky a zpoplatnění silniční sítě v Odboru pozemních komunikací v Sekci legislativně právní Ministerstva dopravy
 
Platová třída: 13
 
Obor služby: 66 – Doprava
 
Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu s dopravním nebo technickým zaměřením
 
Doba: na dobu neurčitou
 
Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.
 
Místo výkonu: Praha
 
Předpokládaný nástup: duben 2019
 
Přihlášky do: 26. února 2019
  
Hledáme kolegu/kolegyni do Oddělení telematiky a zpoplatnění silniční sítě v Odboru pozemních komunikací v Sekci legislativně právní Ministerstva dopravy.
 
Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.
 
Práce spočívá v zajišťování mezinárodní agendy v dopravně inženýrské oblasti, výkonu koncepční činnosti na úseku výstavby a údržby mostních objektů pozemních komunikací, v zpracovávání a posuzování zásadních rozvojových materiálů na úseku výstavby, správy a údržby mostních objektů a tunelů.
 
Více informací o pozici a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.
 
Budeme se těšit na případnou milou spolupráci s Vámi.

 
  
 


Stáhněte si:
Zpět na výpis článků