Vedoucí oddělení kontroly vozidel v provozu

Vedoucí oddělení kontroly vozidel v provozu
13. 4. 2018|Výběrová řízení

Služební místo: vedoucí Oddělení kontroly vozidel v provozu v Odboru provozu silničních vozidel v Sekci legislativně právní Ministerstva dopravy
 
Platová třída: 13
 
Obor služby: 66 – doprava
 
Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu technického, ekonomického, právního, přírodovědného nebo humanitního směru

Profesní kvalifikační předpoklad: podle ustanovení § 58 odst. 5 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě

Doba: Na dobu neurčitou
Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.
 
Místo výkonu: Praha
 
Předpokládaný nástup: červenec 2018
 
Přihlášky do: 11. května 2018
 

Hledáme vedoucí/vedoucího Oddělení kontroly vozidel v provozu v Odboru provozu silničních vozidel v Sekci legislativně právní na Ministerstvu dopravy.
 
Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.
 
Práce spočívá v řízení, organizaci a koordinaci práce oddělení kontroly vozidel v provozu, tj. zpracování koncepčních materiálů týkajících se kontrol technického stavu vozidel v provozu a příprava normotvorných podkladů pro činnost a řízení stanic technické kontroly a stanic měření emisí, příprava návrhů zákonných právních úprav a prováděcích předpisů v oblasti vozidel v provozu, zabezpečení jejich koordinace s mezinárodními předpisy, organizace jejich projednávání, příprava stanovisek a výkladů obecně závazných právních předpisů ve výše uvedené oblasti, atd.
 
Více informací o pozici a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.
 
Budeme se těšit na případnou milou spolupráci s Vámi.

 


Stáhněte si:
Zpět na výpis článků