Administrativní podpora při řízení projektu - DPP/DPČ

Administrativní podpora při řízení projektu - DPP/DPČ
2.8.2022|Výběrová řízení


Hledáme novou kolegyni/nového kolegu do Oddělení inteligentních dopravních systémů Ministerstva dopravy.

Pracovní poměr: DPP nebo DPČ, min. 20h/týdně

Odměna: 250 Kč/h

Doba spolupráce: do 31. 12. 2024

Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání

Místo výkonu: Praha

Předpokládaný nástup: září 2022 

Přihlášky do: 24. srpna 2022

Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.
Práce spočívá v zajišťování procesů spojených s administrativou projektu spolufinancovaného z programu CEF Transport 2021 – 2027. Do administrace spadá monitorování/evidence čerpání rozpočtu projektu, zpracování přehledů o čerpání rozpočtu, komunikace s odbory MD za účelem sběru finančních dat pro vykazování výdajů, zajišťování vnitřních finančních procesů a s tím spojená práce ve spisové službě, archivace dokumentů a přehledů v elektronické na úložišti MD a v listinné podobě, překlad dokumentů v anglickém jazyce a další.

Vzhledem k charakteru pracovní náplně není předpokladem práce v režimu Home Office.


Od kandidáta očekáváme dobrou uživatelskou znalost MS Excel (analýza tabulek, vazby mezi tabulkami, kontingenční tabulky), schopnost samostatně navrhovat postup řešení stanovených úkolů a získávat znalosti z pracovních dokumentů, schopnost překládat dokumenty v angličtině do češtiny, preciznost a přesnost při práci s číselnými údaji.

V případě zájmu zašlete Váš životopis na emailovou adresu zamestnani@mdcr.cz, v předmětu emailu uveďte "Administrativní podpora při řízení projektu - DPP/DPČ".

Budeme se těšit na případnou spolupráci. 

 Zpět na výpis článků