Ministerský rada v Oddělení financování rozpočtové, příspěvkové a hospodářské sféry v Odboru financí

Ministerský rada v Oddělení financování rozpočtové, příspěvkové a hospodářské sféry v Odboru financí a ekonomiky v Sekci ekonomické a infrastrukturní Ministerstva dopravy
14.10.2021|Výběrová řízení
 
Služební místo: ministerský rada v Oddělení financování rozpočtové, příspěvkové a hospodářské sféry v Odboru financí a ekonomiky v Sekci ekonomické a infrastrukturní Ministerstva dopravy
 
Platová třída: 13
 
Obor státní služby:  1. Finance
 
Doba: na dobu neurčitou
 
Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.
 
Místo výkonu: Praha
 
Předpokládaný nástup: listopad/prosinec 2021
 
Žádosti do: 2. listopadu 2021
 
Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.
 
Práce spočívá ve vykonávání koncepční a odborné činnosti související s poskytováním transferů podnikatelským subjektům a územně samosprávným celkům, vykonávání koncepční a odborné činnosti při přípravě a zpracování zásadního materiálu pro utváření návrhu rozpočtu kapitoly 327 MD, kterým se stanoví rozsah a struktura údajů pro vypracování zákona o státním rozpočtu ČR ve stanovených termínech, vykonávání odborné činnosti při hodnocení plnění státního rozpočtu za kapitolu 327 MD ve stanoveném rozsahu a struktuře a ve stanovených termínech pro hodnocení plnění státního rozpočtu ČR, atd.
 
Více informací o pozicích a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.


Stáhněte si:
Zpět na výpis článků