Ministerský rada v Oddělení komunikace s veřejností v Odboru komunikace Ministerstva dopravy

Ministerský rada v Oddělení komunikace s veřejností v Odboru komunikace Ministerstva dopravy
16.6.2022|Výběrová řízení


Služební místo: ministerský rada v Oddělení komunikace s veřejností v Odboru komunikace Ministerstva dopravy
 
Platová třída: 12
 
Obor státní služby:  26. Systém veřejné správy a všeobecná vnitřní správa
 
Doba: na dobu neurčitou
 
Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), možnost občasné práce z domova, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.
 
Místo výkonu: Praha
 
Předpokládaný nástup: červenec/srpen 2022
 
Žádosti do: 26. června 2022
 
Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.
 
Práce spočívá ve stanovování přístupů a způsobů poskytování informací podle zvláštního právního předpisu v působnosti správního úřadu včetně případného rozhodování o odvoláních a o stížnostech v oblasti práva na informace, vyřizování agendy vyplývající ze zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím (dále jen „InfZ“), posuzování podání, jeho náležitosti dle InfZ, případně pomoc žadateli v odstranění nedostatků podání, vyřizování žádosti dle InfZ - s celostátní působností s rozsáhlými vnitřními a vnějšími vazbami na další agendy a s dopady na široké skupiny obyvatelstva, atd.
 
Více informací o pozici a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.


Stáhněte si:
Zpět na výpis článků