Ministerský rada v Oddělení liniových staveb v Odboru liniových staveb a silničního správního úřadu

Ministerský rada v Oddělení liniových staveb v Odboru liniových staveb a silničního správního úřadu v Sekci ekonomické a infrastrukturní Ministerstva dopravy
13.1.2022|Výběrová řízení


Služební místo: ministerský rada v Oddělení liniových staveb v Odboru liniových staveb a silničního správního úřadu v Sekci ekonomické a infrastrukturní Ministerstva dopravy
 
Platová třída: 13
 
Obory státní služby: 51. Doprava
 
Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání  v magisterském studijním programu
 
Doba: na dobu neurčitou
 
Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.
 
Místo výkonu: Praha
 
Předpokládaný nástup: březen 2022
 
Žádosti do: 1. února 2022
 
 
Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.
 
Práce spočívá v navrhování zásadních obecných postupů vedoucích ke snižování výdajů a zvyšování příjmů financovaného odvětví; ve vedení vyvlastňovacích řízení o zbytku věci podle § 4c zákona č. 416/2009 Sb., o urychlení výstavby dopravní, vodní a energetické infrastruktury a infrastruktury elektronických komunikací (liniový zákon), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „liniový zákon“); ve vedení řízení o žádostech na vydání společného rozhodnutí podle § 4c liniového zákona a výkon dalších činností speciálního stavebního úřadu ve vztahu k těmto řízením.
 
Více informací o pozicích a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.
 
Budeme se těšit na případnou spolupráci.
 
 


Stáhněte si:
Zpět na výpis článků