Ministerský rada v Oddělení nákladní dopravy a státního odborného dozoru v Odboru silniční dopravy v

Ministerský rada v Oddělení nákladní dopravy a státního odborného dozoru v Odboru silniční dopravy v Sekci silniční a veřejné dopravy a správních agend v Ministerstvu dopravy
16.3.2023|Výběrová řízení

Služební místo: ministerský rada v Oddělení nákladní dopravy a státního odborného dozoru v Odboru silniční dopravy v Sekci silniční a veřejné dopravy a správních agend v Ministerstvu dopravy
 
Platová třída: 13
 
Obor státní služby: 51 – Doprava.
 
Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání  v magisterském studijním programu
 
Doba: na dobu neurčitou
 
Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.
 
Místo výkonu: Praha
 
Předpokládaný nástup: 1. května 2023
 
Žádosti do: 27. března 2023
 
 
Práce spočívá v sledování oblasti digitalizace a elektronizace v kontextu státní správy ČR a činnost jejich hlavních gestorů a navrhování a zpracovávání opatření pro činnost odboru z nich vyplývající; podílení se na utváření vize digitalizační strategie Ministerstva dopravy, zejména v Sekci silniční a veřejné dopravy a správních agend a tvorbě synergií mezi jednotlivými systémy, aby nedocházelo k nelogičnostem a duplicitám a navrhování jejich debyrokratizace, uživatelské vstřícnosti a použitelnost pro jejich uživatele; vedení správy informačních systémů odboru silniční dopravy (IS 110) a spolupracování s jejich věcnými pracovníky, kteří jsou za ně odpovědní; atd.
 
Více informací o pozici a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.
 
Služební orgán podporuje rovnost žen a mužů a diverzitu v rozhodovacích pozicích. Z tohoto důvodu vítáme zájem žadatelek a žadatelů z různých skupin obyvatel.
 
Budeme se těšit na případnou spolupráci.
 


Stáhněte si:
Zpět na výpis článků