Vrchní ministerský rada v Oddělení nových technologií v dopravě v Odboru kosmických aktivit a nových

Vrchní ministerský rada v Oddělení nových technologií v dopravě v Odboru kosmických aktivit a nových technologií v Sekci Kanceláře ministra a vnějších vztahů v Ministerstvu dopravy
1.7.2024|Výběrová řízení

Nabízíme zajímavou práci v oblasti moderních technologií v dopravě. Nová kolegyně nebo nový kolega bude v rámci našeho týmu pracovat na rozvoji oblasti inteligentních dopravních systémů. Práce zahrnuje vytváření koncepcí a konkrétních akčních plánů, podílení se na implementaci regulací, spolupráci s dalšími organizacemi i zapojení do mezinárodních pracovních skupin a projektů. Uvítáme proto aktivního uchazeče/čku se zájmem o oblast, nejlépe s technickým zázemím a přechozí zkušeností či vzděláním v oblasti inteligentních dopravních systémů (není podmínkou, pouze výhodou). Nabízíme zajímavou, odpovědnou a dynamickou práci v oblasti dopravy s možností odborného růstu a aktivního zapojení do směřování tématu inteligentních dopravních systémů.

Služební místo: vrchního ministerského rady v Oddělení nových technologií v dopravě v Odboru kosmických aktivit a nových technologií v Sekci Kanceláře ministra a vnějších vztahů v Ministerstvu dopravy

Platová třída: 14

Obor státní služby:  51 - Doprava

Doba: na dobu neurčitá

Benefity:
  • pružná pracovní doba,
  • 5 týdnů dovolené,
  • 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days),
  • příspěvek na stravování,
  •  příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření,
  • možnost dalšího vzdělávání,
  •  Multisport karta,
  • posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD,
  • dětská skupina Mašinka.

Místo výkonu: Praha

Předpokládaný nástup:  1. srpna 2024

Žádosti do: 17. července 2024

Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.

Náplň práce:
  • tvorba celostátní dopravní politiky z hlediska telematiky a rozvoje inteligentních dopravních systémů;
  • tvorba koncepce a strategie dopravní politiky státu;
  • tvorba celostátních strategií a koncepcí v oblasti inteligentních dopravních systémů;
  • příprava akčních plánů a dalších implementačních nástrojů v oblasti inteligentních dopravních systémů;
  •  atd.

Více informací o pozicích a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.

Služební orgán podporuje rovnost žen a mužů a diverzitu v rozhodovacích pozicích. Z tohoto důvodu vítáme zájem žadatelek a žadatelů z různých skupin obyvatel.