Ministerský rada v Oddělení podpory veřejných zakázek v Odboru právním v Sekci legislativní a právní

Ministerský rada v Oddělení podpory veřejných zakázek v Odboru právním v Sekci legislativní a právní Ministerstva dopravy
16. 10. 2020|Výběrová řízení

Služební místo: ministerský rada v Oddělení podpory veřejných zakázek v Odboru právním v Sekci legislativní a právní Ministerstva dopravy

Platová třída: 13

Obory služby:  37. Veřejné investování a zadávání veřejných zakázek
 
Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání získané studiem v magisterský studijní programu Právo a právní věda ve studijním programu Právo

Doba: na dobu neurčitou

Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.

Místo výkonu: Praha

Předpokládaný nástup: prosinec 2020

Přihlášky do: 31. října 2020
 
Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.

Práce spočívá ve vykonávání komplexní právní činnosti v oboru působnosti Ministerstva dopravy pro oblast zadávání veřejných zakázek a souvisejících oblastí; vposkytování metodické a právní podpory útvarům Ministerstva dopravy v oblasti veřejných zakázek a souvisejících oblastech; v podpoře při zajišťování realizace zadávacích řízení (připomínky k předložené dokumentaci, podpora v průběhu zadávacího řízení až po úkony po skončení zadávacího řízení, zejména právní podpora při administraci a přípravě dokumentů komise a zadavatele); v připravování návrhů interních předpisů v oblasti veřejných zakázek a spolupráce při jejich projednávání atd.
 
Více informací o pozici a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.
 
Budeme se těšit na případnou spolupráci.
 
Služební orgán podporuje rovnost žen a mužů a diverzitu v rozhodovacích pozicích. Z tohoto důvodu vítáme zájem žadatelek a žadatelů z různých skupin obyvatel.
 
 


Stáhněte si:
Zpět na výpis článků