Ministerský rada v Oddělení provozu ICT v Odboru ICT v Sekci legislativní a právní Ministerstva dopr

Ministerský rada v Oddělení provozu ICT v Odboru ICT v Sekci legislativní a právní Ministerstva dopravy
25.5.2021|Výběrová řízení


Služební místo: ministerský rada v Oddělení provozu ICT v Odboru ICT v Sekci legislativní a právní Ministerstva dopravy

Platová třída: 12

Obory služby:  28. Informační a komunikační technologie
 
Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském nebo magisterském studijním programu

Doba: na dobu neurčitou

Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.

Místo výkonu: Praha

Předpokládaný nástup: červenec/srpen 2021

Přihlášky do: 24. června 2021
 
Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.

Práce spočívá ve spolupodílení se na zajišťování správy (administrování) systému výpočetní techniky, metodické usměrňování uživatele, definování jejich problémů a jejich řešení se všemi účastníky správy systému, v zajišťování nového nastavení systémů při změnách projektu, v řešení přístupových práv konkrétních uživatelů pro vstup do aplikací systémů výpočetní techniky, v zajišťování výměny výpočetní techniky za novější modely a v přidělování výpočetní techniky novým uživatelům, v zajišťování evidence systémů IT a ve spolupracování na inventurách. Dále v zajišťování správných funkcí a chodu vymezených uživatelských úseků, zejména technický stav koncových stanic, periferií, technický stav sítí LAN, atd.
 
Více informací o pozici a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.
 
Budeme se těšit na případnou spolupráci s Vámi.
 
Služební orgán podporuje rovnost žen a mužů a diverzitu v rozhodovacích pozicích. Z tohoto důvodu vítáme zájem žadatelek a žadatelů z různých skupin obyvatel.


Stáhněte si:
Zpět na výpis článků