Ministerský rada v Oddělení registrace vozidel v Odboru provozu silničních vozidel v Sekci silniční

Ministerský rada v Oddělení registrace vozidel v Odboru provozu silničních vozidel v Sekci silniční a veřejné dopravy a správních agend Ministerstva dopravy
26.5.2023|Výběrová řízení


Služební místo: ministerský rada (20151.13306) v Oddělení registrace vozidel v Odboru provozu silničních vozidel v Sekci silniční a veřejné dopravy a správních agend Ministerstva dopravy
 
Platová třída: 13
 
Obor služby: 51. Doprava

Požadované vzdělání: magisterský studijní program s ekonomickým, právním nebo technickým zaměřením

Doba: na dobu neurčitou
 
Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.
 
Místo výkonu: Praha
 
Předpokládaný nástup: 1. července 2023
 
Přihlášky do: 14. června 2023
 
Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.

Práce spočívá ve vykonávání koncepční, normotvorné a obdobné odborné činnosti ústředního orgánu státní správy, tvorba zásad zákonné právní úpravy v oblasti předpisů a registrace vozidel na pozemních komunikacích, příprava zásadních materiálů pro utváření dopravní politiky v této oblasti; spolupráci s vládními i nevládními orgány i organizacemi a příslušnými pracovišti ostatních orgánů státní správy, zejména Ministerstvem zahraničních věcí, Ministerstvem vnitra a Policií ČR, Ministerstvem obrany, Velitelstvím Vojenské policie a Bezpečnostní informační službou; atd.

 Více informací o pozicích a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.

Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Služební orgán podporuje rovnost žen a mužů a diverzitu v rozhodovacích pozicích. Z tohoto důvodu vítáme zájem žadatelek a žadatelů z různých skupin obyvatel.
 
 


Stáhněte si:
Zpět na výpis článků