Ministerský rada v Oddělení schvalování vozidel v Odboru provozu silničních vozidel v Sekci silniční

Ministerský rada v Oddělení schvalování vozidel v Odboru provozu silničních vozidel v Sekci silniční a veřejné dopravy a správních agend Ministerstva dopravy
30. 7. 2020|Výběrová řízení

Služební místo: ministerský rada v Oddělení schvalování vozidel v Odboru provozu silničních vozidel v Sekci silniční a veřejné dopravy a správních agend Ministerstva dopravy

Platová třída: 12

Obory služby:  51. Doprava
 
Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském nebo magisterském studijním programu

Doba: na dobu neurčitou

Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.

Místo výkonu: Praha

Předpokládaný nástup: září 2020

Přihlášky do: 13. srpna 2020
 
Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.

Práce spočívá v rozhodování o udělení výjimek z technických požadavků na vozidla, v přezkoumávání jednoduchých rozhodnutí ústředního správního úřadu včetně zajišťování obnovy správního řízení a nového rozhodování, v zabezpečování koncepční systémové a metodické činnosti státní správy v oblasti tvorby zákonných předpisů s celostátní působností pro schvalování technické způsobilosti vozidel a pro jejich provoz na pozemních komunikacích, včetně otázek ekologie, hospodárnosti a bezpečnosti silničního provozu, ve spolupracování při zpracování zásad zákonných předpisů pro schvalování technické způsobilosti vozidel a auditů u výrobců vozidel, atd.
 
Více informací o pozici a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.
 
Budeme se těšit na případnou spolupráci s Vámi.
 
Služební orgán podporuje rovnost žen a mužů a diverzitu v rozhodovacích pozicích. Z tohoto důvodu vítáme zájem žadatelek a žadatelů z různých skupin obyvatel.
 


Stáhněte si:
Zpět na výpis článků