Ministerský rada v Oddělení silniční legislativy v Odboru legislativy v Sekci legislativní a právní

Ministerský rada v Oddělení silniční legislativy v Odboru legislativy v Sekci legislativní a právní Ministerstva dopravy
21.9.2022|Výběrová řízení


Služební místo: ministerský rada v Oddělení silniční legislativy v Odboru legislativy v Sekci legislativní a právní Ministerstva dopravy
 
Platová třída: 13
 
Obor státní služby:  22. Legislativa a právní činnost
 
Doba: na dobu neurčitou
 
Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), možnost občasné práce z domova, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.
 
Místo výkonu: Praha
 
Předpokládaný nástup: listopad 2022
 
Žádosti do: 10. října 2022
 
Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.
 
Práce spočívá v tvorbě návrhů zákonů a nařízení vlády v působnosti MD na základě vyhodnocení platné právní úpravy a legislativních záměrů poskytnutých věcnými útvary; projednávání návrhů zákonů a nařízení vlády v působnosti MD v rámci legislativního procesu s připomínkovými místy, pracovními a poradními orgány vlády a v Parlamentu České republiky; v komplexní posuzování návrhů legislativních záměrů koncepčně nových právních předpisů s celostátní působností nebo právních úprav věcí dosud právně neupravených; v hodnocení písemných podkladů a ústních stanovisek poskytnutých věcnými útvary, které obsahují analýzu společenských vztahů a zájmů vyžadujících novou právní úpravu a nezbytnosti změny právního stavu, atd.
 
Více informací o pozicích a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.


Stáhněte si:
Zpět na výpis článků