Ministerský rada v Oddělení správy agend registrů v Odboru provozu silničních vozidel v Sekci silnič

Ministerský rada v Oddělení správy agend registrů v Odboru provozu silničních vozidel v Sekci silniční a veřejné dopravy a správních agend Ministerstva dopravy
30. 7. 2020|Výběrová řízení

Služební místo: ministerský rada v Oddělení správy agend registrů v Odboru provozu silničních vozidel v Sekci silniční a veřejné dopravy a správních agend Ministerstva dopravy

Platová třída: 13

Obory služby:  51. Doprava
 
Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání získané studiem v magisterském studijním programu

Doba: na dobu neurčitou

Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.

Místo výkonu: Praha

Předpokládaný nástup: září 2020

Přihlášky do: 14. srpna 2020
 
Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.

Práce spočívá v tvorbě analytických materiálů k mezinárodní výměně dat, stanovisek a výkladů k interním normativním aktům v informačních systémech dopravně správních agend, průběžná analýza a vyhodnocování stavu výměny dat a omezování rizika nestandartních situací; v zajišťování technické správy výměny dat s členskými státy EU podle platných standardů, vpodílení se na provozu Národního kontaktního místa, ve spolupráci s dotčenými odbornými orgány na vnitrostátní a mezinárodní úrovni; dále v zajišťování správy uživatelských přístupů manažerského modulu Národního kontaktního místa; v identifikaci a sledování dotazů v provozu Národního kontaktního místa ve vnitrostátním i mezinárodním měřítku; atd.

Budeme se těšit na případnou spolupráci s Vámi.
 
Služební orgán podporuje rovnost žen a mužů a diverzitu v rozhodovacích pozicích. Z tohoto důvodu vítáme zájem žadatelek a žadatelů z různých skupin obyvatel.
 
 


Stáhněte si:
Zpět na výpis článků