Ministerský rada v Samostatném oddělení kontroly v Sekci ekonomické a infrastrukturní Ministerstva d

Ministerský rada v Samostatném oddělení kontroly v Sekci ekonomické a infrastrukturní Ministerstva dopravy
10.5.2022|Výběrová řízení

Služební místo: ministerský rada v Samostatném oddělení kontroly v Sekci ekonomické a infrastrukturní Ministerstva dopravy
 
Platová třída: 13
 
Obory služby: 3. Audit
                       51. Doprava

Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání získané studiem v magisterském studijním programu

Doba: na dobu určitou do 11. 9. 2023 (zástup za RD)
 
Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.
 
Místo výkonu: Praha
 
Předpokládaný nástup: červenec 2022
 
Přihlášky do: 25. května 2022
 
Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.

Práce spočívá ve vykonávání veřejnosprávní kontroly podle zákona o finanční kontrole u organizací podřízených Ministerstvu dopravy a vyhodnocování výsledků těchto kontrol; v koordinování plánování a vyhodnocování kontrolní činnosti Ministerstva dopravy; v zajišťování součinnosti v rámci kontrol Nejvyššího kontrolního úřadu u Ministerstva dopravy a jemu podřízených organizací včetně přípravy materiálů pro jednání vlády ČR; v prošetřování podnětů týkajících se hospodaření organizací podřízených Ministerstvu dopravy; v komplexním posuzování (připomínkování) návrhů právních předpisů s celostátní působností týkajících se vykonávaných oborů služby; v provádění posuzovací, konzultační a poradenské činnosti v rámci vykonávaných oborů služby; atp.

Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Služební orgán podporuje rovnost žen a mužů a diverzitu v rozhodovacích pozicích. Z tohoto důvodu vítáme zájem žadatelek a žadatelů z různých skupin obyvatel.
 
Více informací o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.
 
 


Stáhněte si:
Zpět na výpis článků