Oddělení spisové a archivní služby - vedoucí

Oddělení spisové a archivní služby - vedoucí
9. 9. 2019|Výběrová řízeníSlužební místo: vedoucí Oddělení spisové a archivní služby v Odboru vnitřní správy v Sekci státního tajemníka Ministerstva dopravy

Platová třída: 13

Obor služby: 27. Archivnictví a spisová služba

Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání získané studiem v magisterském studijním programu.

Doba: na dobu neurčitou

Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.

Místo výkonu: Praha

Předpokládaný nástup: listopad 2019

Přihlášky do: 24. září 2019

Hledáme vedoucí / vedoucího do Oddělení spisové a archivní služby v Odboru vnitřní správy v Sekci státního tajemníka Ministerstva dopravy.

Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.

Práce spočívá ve správě archivní a spisové služby Ministerstva dopravy; kontrole řádné evidence všech písemností v odborech nebo odděleních Ministerstva dopravy, zejména úplné zaevidování všech došlých písemností (včetně elektronické pošty); zabezpečení komplexní koordinace administrativních činností v oblasti spisové služby na jednotlivých pracovištích, atd.

Více informací o pozici a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.

Budeme se těšit na případnou milou spolupráci s Vámi.

Služební orgán podporuje rovnost žen a mužů a diverzitu v rozhodovacích pozicích. Z tohoto důvodu vítáme zájem žadatelek a žadatelů z různých skupin obyvatel.Stáhněte si:
Zpět na výpis článků