Pracovník v dopravně inženýrské oblasti

Pracovník v dopravně inženýrské oblasti
7. 2. 2020|Výběrová řízení

 
Služební místo: ministerský rada v Oddělení telematiky a zpoplatnění silniční sítě v Odboru pozemních komunikací v Sekci infrastruktury a letectví Ministerstva dopravy
 
Platová třída: 13
 
Obor služby: 51. Doprava
 
Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu s dopravním nebo technickým zaměřením
 
Doba:  na dobu neurčitou
 
Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.
 
Místo výkonu: Praha
 
Předpokládaný nástup: duben 2020
 
Žádosti do: 27. února 2020
 
Hledáme kolegu/kolegyni do Oddělení telematiky a zpoplatnění silniční sítě v Odboru pozemních komunikací v Sekci infrastruktury a letectví Ministerstva dopravy.
 
Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.
 
Práce spočívá v tvorbě a koordinaci programů technického rozvoje za obor pozemních komunikací, zajišťování aplikace mezinárodních technických předpisů Evropské unie do systému technických norem a předpisů České republiky ve svěřených oblastech a zajišťování mezinárodní agendy v dopravně inženýrské oblasti.
 
Více informací o pozici a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.
 
Budeme se těšit na případnou milou spolupráci s Vámi.


Stáhněte si:
Zpět na výpis článků