Specialista hospodářské správy

4.7.2024|Výběrová řízení

Chcete pestrou a zajímavou práci v centru Prahy s mnoha benefity a možností odborného růstu? Přidejte se k našemu týmu v ministerstvu jako Specialista hospodářské správy! Nabízíme stabilní zaměstnání ve státní správě, pružnou pracovní dobu, možnost home office, bohaté zaměstnanecké výhody a další. Pokud máte středoškolské vzdělání s maturitou, dobré komunikační schopnosti a chuť pracovat v dynamickém prostředí, hledáme právě Vás! Neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na spolupráci!

Náplň práce:
  • tvorba, správa a evidence nájemních smluv,
  • příprava podkladů pro vyúčtování služeb a nájmů,
  • ve spolupráci s externím dodavatelem zajištuje agendu BOZP PO – zajištění agendy pracovních úrazů, zabezpečení provozu a revize elektronického požárního systému a požárního rozhlasu,
  • úkoly spojené s technickým stavem objektu budovy ministerstva včetně jeho technologických energetických zařízení,
  • energetická správa budovy – správa smluv na dodávky vody, energií, srážkové vody, odpadové hospodářství,
  • výkazová činnost v oblasti spotřeby paliv a energií,
  • zajištění agendy pracovních úrazů,
  • správa klíčového hospodářství,
  • spolupráce na přípravě a administraci veřejných zakázek a objednávek u externích dodavatelů,
  • řešení dotazů a požadavků nájemců, zajištění jejich spokojenosti a řešení případných problémů​.

Co očekáváme:
  • středoškolské vzdělání s maturitou (preferované v ekonomii nebo technickém oboru),
  • technické a administrativní znalosti správy budovy jsou výhodou,
  • uvítáme praxi v oblasti správy budovy a facility managementu,
  • výhodou je znalost legislativy v oblasti BOZP PO a veřejných zakázek,
  • dobré komunikační schopnosti v písemném i ústním projevu,
  • samostatnost ve vykonávaných agendách s pravidelnými reporty nadřízenému,
  • znalost MS Office, prioritně Word a excel.

Co nabízíme:
  • velmi pestré zaměstnání s možností dalšího vzdělávání a odborného růstu a možností optimalizovat postupy,
  • pružnou pracovní dobu,
  • možnost čtvrtletních finančních odměn za splnění úkolů mimořádného významu,
  • 25 dní dovolené,
  • 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days),
  • 5 dní HO v měsíci,
  • stabilní zaměstnání ve státní správě – pracovní poměr na dobu neurčitou (plný úvazek),
  • hrazené jazykové kurzy,
  • příspěvek na stravování (jídelna v budově ministerstva),
  • příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření,
  • kartu Multisport,
  • vlastní kancelář,
  • posilovna a tělocvična v budově ministerstva,
  • možnost umístění dítěte v dětské skupině Mašinka v budově ministerstva,
  • příspěvek na dětskou rekreaci, lístky do divadla, aj.,
  • práce v centru Prahy s dobrou dopravní dostupností,
  • předpokládaný nástup 1. září 2024 nebo dle dohody.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám prostřednictvím elektronické pošty na adresu posta@mdcr.cz Váš strukturovaný životopis.

V předmětu e-mailu je nutno uvést následující text – „Výběrové řízení č. j. MD/35838/2024/010“.
Termín pro zasílání životopisů: do 18. července 2024.

Služební orgán podporuje rovnost žen a mužů a diverzitu v rozhodovacích pozicích. Z tohoto důvodu vítáme zájem žadatelek a žadatelů z různých skupin obyvatel.